Burgemeester sluit woning na ontmanteling hennepkwekerij in Markelo


Burgemeester Ellen Nauta heeft een woning gesloten aan de Herikeresweg in Markelo. In het pand werd 11 mei een flinke hennepkwekerij met ongeveer 750 planten aangetroffen. De politie heeft een bestuurlijke rapportage uitgebracht aan de burgemeester, waarop besloten is het pand te sluiten. De woning en het erf zijn met ingang van vandaag voorlopig niet toegankelijk. “We willen drugshandel in onze gemeente voorkomen,” aldus burgemeester Nauta. “Als we dit soort kwekerijen aantreffen, dan nemen we de nodige maatregelen om verdere drugshandel te voorkomen en om te laten zien dat we dit niet tolereren in onze gemeente.” Aan zowel de eigenaar als de huurders is een last onder dwangsom opgelegd. De politie heeft de zaak verder in onderzoek en richt zich op de huurder van het pand.


Bericht delen:
error: Niet toegestaan!